Aukce

FILTRACE DLE AUTORA:

Körber, Adolf (1887 - 1967)

Statek s kvetoucí jabloní

Obraz, olej/lepenka, 32x49 cm, signováno, rámováno, nedatováno.

Pozn. : žák V. Bukovace a F. Ženíška, malba bez poškození, pozdější rám, vzadu přípis s určením.

Aktuální cena: 2 500,- Kč
Konec aukce: 3. 9. 2019 19:00:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 920
Poslední držitel: ---
náhled Statek s kvetoucí jabloní
Minimální výše příhozu: 100,- Kč Přihodit:
Zatím nikdo nepřihodil

Sedláček, Vojtěch (1892 - 1973)

Venkovský motiv

Grafický list, litografie/papír, 33x43 cm (rozměr tiskové plochy), signováno, číslováno 13/100, nedatováno, volně loženo.

Pozn. : žák Loukoty, Preislera a Švabinského, tisk bez poškození, okraj papíru (mimo tiskovou plochu) mírně zvlněny.

Aktuální cena: 400,- Kč
Konec aukce: 3. 9. 2019 19:05:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 913
Poslední držitel: ---
náhled Venkovský motiv
Zatím nikdo nepřihodil

Zívr, Ladislav (1909 - 1980)

Bez názvu

Kresba, tužka/papír, 28x20 cm (výřez pasparty), signováno, datováno 1960, volně loženo.

Pozn. : žák UPŠ v Praze u H. Johnové a L. Drahoňovského, kresba zachovalá, původní stav.

Aktuální cena: 2 500,- Kč
Konec aukce: 3. 9. 2019 19:10:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 915
Poslední držitel: ---
náhled Bez názvu
Zatím nikdo nepřihodil

Kobliha, František (1877 - 1962)

Květy

Grafický list, dřevoryt/papír, 31x25 cm (výřez pasparty), signováno, nedatováno, volně loženo.

Pozn. : žák F. Ženíška na AVU v Praze, původní stav bez poškození.

Aktuální cena: 800,- Kč
Konec aukce: 3. 9. 2019 19:15:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 912
Poslední držitel: ---
náhled Květy
Zatím nikdo nepřihodil

Tásler, Ferdinand (1919 - 1996)

Žně

Obraz, olej/karton, 25x35 cm, signováno, rámováno, sklo, nedatováno.

Pozn. : žák K. Havlaty a Vl. Sychry, malba původní bez poškození, dekorativní adjustace, rám na několika místech drobně poškozen.

Aktuální cena: 1 000,- Kč
Konec aukce: 3. 9. 2019 19:20:00
Do ukončení aukce:
Číslo položky: 916
Poslední držitel: ---
náhled Žně
Zatím nikdo nepřihodil

« Předchozí 1 2 3 Následující »